ابزار وبلاگ

سیاست خارجی - شهرستان بجنورد
سفارش تبلیغ
صبا ویژن

http://mehrangoli64.ParsiBlog.com
 
لینک های مفید
Online User

به گزارش شیعه آنلاین، "الحبیب اللوز" نماینده پارلمان تونس که از اعضای ارشد حزب "النهضه" در این کشور است، طی اظهاراتی آمادگی خود برای پذیرش سرپرستی تعدادی از کودکان نامشروع که نتیجه "جهاد نکاح" دختران و زنان تونسی در سوریه بوده را اعلام کرد.

"اللوز" همچنین از مردم تونس خواست که در اقدامی انسان پسندانه، کودکان بی گناهی که به صورت نامشروع از جنگجویان متولد شده اند را تحت پوشش و تکفل خود قرار دهند.

گفتنی است "بن جدو" وزیر کشور تونس هفته گذشته در کنفرانسی خبری فاش کرد که بیشتر دختران و زنان تونسی که برای انجام "جهاد نکاح" به سوریه رفته اند، باردار به کشورشان بازگشته اند.

دو روز پس از اظهارات وزیر کشور تونس، خبری نیز در رسانه های عرب زبان منتشر شد که در آن آمده بود: بیشتر دختران و زنانی که برای "جهاد نکاح" به سوریه رفته اند، در حالی به کشورشان بازگشته اند که حامل ویروس HIV (ایدز") هستند.

نکاح


[ جمعه 92/7/5 ] [ 5:57 عصر ] [ مهران گلی ] [ دلگویه های شما () ]

جان کری وزیر خارجه آمریکا با یکی از اعضای کمیته معلولان سازمان ملل متحد دست می دهد. این عضو معلول سازمان ملل متحد با استفاده از پا با جان کری دست داد. (منبع: رویترز)(عصرایران)

1726 427


[ جمعه 92/7/5 ] [ 5:44 عصر ] [ مهران گلی ] [ دلگویه های شما () ]

 

جهاد نکاح تجاوز وحشیانه به دختر 16ساله در قالب جهادنکاح

 

یک دختر نوجوان از اجبار به تجاوزهای مکرر از سوی شیبه نظامیان سوری در قالب جهاد نکاح پرده برداشت.
  به نقل از الخبر نوشت: تعدادی از فعالان فیس بوک به تازگی قطعه‌ای ویدیویی را منتشر کردند که متعلق به “روان قداح” دختر نوجوان 16 ساله سوری است. وی در این قطعه ویدیویی جزئیات مصیبت وارد شده بر خود و اجبار از سوی پدرش برای شرکت در جهاد نکاح را تشریح می‌کند.

 

این دختر نوجوان می‌گوید که در ابتدای حوادث سوریه از سوی پدرش به تنهایی در اتاقی زندانی شد،‌ پدرش شورشیان سوری را به خانه دعوت کرده بود تا روابط جنسی با وی داشته باشند، او در این اتاق به تناوب و مکررا از سوی تروریست‌ها مورد تجاوز وحشیانه جنسی قرار گرفته است.

وی می گوید که هنگامی که موضوع را برای پدرش بازگو می‌کرد، او مدعی می شد که این نوعی جهاد است، پدر این دختر حتی از مداوای وی نیز خودداری می کرد و تنها می‌گفت که این اقدام در کارهای خیر تو ثبت می‌شود و باعث ورود تو به بهشت خواهد شد.

این دختر یک ماه به همین وضعیت زندگی کرد، او بارها به فکر فرار افتاد، اما هر بار از اینکه به دست عناصر مسلح به قتل برسد، می‌ترسید و از این فکر منصرف می‌شد.

روان گفت که حتی مادرش نیز او را تهدید می کرد که در صورت گفتن این موضوع به دیگران او را خواهد کشت، این در حالی بود که مادر وی نیز برای جهاد نکاح به روستاهای مجاور رفته بود.

گرداوری:زیرمیزی


[ جمعه 92/7/5 ] [ 5:16 عصر ] [ مهران گلی ] [ دلگویه های شما () ]

در این نمایشگاه لباسهای اسلامی برای عموم به نمایش گذاشته شده!
نمایشگاه مد و لباس اسلامی با نام (چین و عرب ) در شهری در شمال غرب چین برپا شده است که در این نمایشگاه لباسهای اسلامی برای عموم به نمایش گذاشته شده که کارکنان نمایشگاه به بازدید کنندگان برای پرو این لباسها نیز کمک می کنند .
تصاویری از اسلام در نمایشگاه مد و لباس چین!
تصاویری از اسلام در نمایشگاه مد و لباس چین!

تصاویری از اسلام در نمایشگاه مد و لباس چین!


[ چهارشنبه 92/7/3 ] [ 1:29 عصر ] [ مهران گلی ] [ دلگویه های شما () ]

حزب‌الله شکلی مردمی است که برای دفاع از تمامیت ارضی لبنان در مقابل تجاوز رژیم اشغالگر قدس شکل گرفته و پس از گذشت سال‌ها اکنون استخوان در گلوی صهیونیست‌ها شده است. اما آیا اتحادیه اروپا نمی توانست همچون ارباب خود آمریکاّ، سالُ ها قبل حزب الله لبنان را در فهرست تروریستی خود قرار دهد؟ یقیناً اینکار اتحادیه اروپا به خاطر حمایت از تروریست های سوریه است. زیرا که حزب الله لبنان چندیست برای حمایت از مردم مظلوم سوریه در مقابل ترویست ها و همچنین محافظت از حرمین معصومین (ع) وارد سوریه شده است. و این امر بار دیگر ثابت می کند که تروریست های کافر سوریه دست نشانده اروپایی ها و اسرائیلی ها که همانا دشمنان قرآن و اهل بیت هستد می باشند .

چرا اتحادیه اروپا حزب‌الله لبنان را در فهرست تروریستی خود قرار داد؟

پ,ن: به اطلاع تمامی سگان وهابی می رساند جهاد یعنی دفاع از اسلام و مسلمانان و اهل بیت پیامبر (ص) در مقابل کفار. نه اینکه به دستور دشمنان اسلام و مسلمانان و اهل بیت پیامبر (ص) دست به کشتار و قتل و تجاوز بزنید.


[ شنبه 92/5/19 ] [ 9:24 عصر ] [ مهران گلی ] [ دلگویه های شما () ]

hfv


[ پنج شنبه 92/5/3 ] [ 1:44 صبح ] [ مهران گلی ] [ دلگویه های شما () ]

یک ویدئو که زنانی برقع پوش را در یک اردوگاه آموزشی نظامی در منطقه قبیله‌ای‌نشین بی‌قانون پاکستان نشان می‌دهد این نگرانی را به وجود آورده که گروه‌های شبه نظامی در حال استخدام زنان برای ایفای نقش‌های تروریستی در خط مقدم جبهه هستند.
این فیلم یک دقیقه‌ای پنج زن را نشان می‌دهد که در حال آموزش هستند تا از اسلحه‌های کلاشینکف و آر پی جی استفاده کنند.

یک پرچم آبی کم رنگ با یک هلال سفید نیز که در تصویر نشان داده می‌شود نشان‌دهنده آن است که این زنان به حزب اسلامی ترکستان تعلق دارند؛ این حزب یک گروه تروریستی است که گمان می‌رود با طالبان رابطه داشته باشند.

“گروه اطلاعاتی سایت” که کارش تحقیق در مورد تشکیلات تروریستی بین‌المللی است یک ویدئوی مشابه دریافت کرده است. آدام ریسمن، یک تحلیلگر این گروه اطلاعاتی به “ساندی تایمز” گفت: پیام عمده این ویدئو این است که زنان در اینجا در حال جنگیدن هستند، شما مردان کجایید؟ این راهی است برای اینکه آن مردان مسلمانی که در “جهاد” شرکت نمی‌کنند، فاقد ارزش بداند.


بیل روگیو، یک کارشناس تروریسم در بنیاد “دفاع از دموکراسی” که یک اندیشکده آمریکایی است نیز گفت، نمایش زنان در نقش مبارز فعال، نشان‌دهنده تغییر در تبلیغات “جهادیون” است.

روگیو افزود: ما می‌دانیم که آنها برای زنان و کودکان اردوگاه‌های آموزشی عملیات انتحاری ترتیب داده‌اند. از سال 2010 تاکنون شش یا هفت حمله انتحاری توسط آنها در منطقه افغانستان- پاکستان وجود داشته است. پیش از این، این حملات وجود نداشت.

“تحریک طالبان”، “LeJ” و “جنبش اسلامی ازبکستان” اردوگاه‌های آموزشی در وزیرستان پاکستان تاسیس کرده‌اند که برای تعلیم و آموزش بمب‌گذاران زن استفاده می‌شود.

اینگونه مشخص شده که “قاری ضیاء الرحمن”، یکی از رهبران طالبان و القاعده که از جانب آژانس‌های قبیله‌ای نشین “مهمند” و “باجور” پاکستان و در استان‌های افغانستان فعالیت می‌کند، بیشتر اردوگاه‌های آموزشی بمب‌گذاران انتحاری را به راه انداخته است.


[ چهارشنبه 92/5/2 ] [ 12:15 عصر ] [ مهران گلی ] [ دلگویه های شما () ]

هوگو


[ یکشنبه 92/4/9 ] [ 10:9 عصر ] [ مهران گلی ] [ دلگویه های شما () ]

رفتار زشت و غیرانسانی تروریست‌ها در سوریه، عراق، مصر و… تحت عنوان “جهاد در راه خدا” چنان دین اسلام را زیر سؤال برده که مورد تمسخر دشمنان اسلام قرار گرفته است.

سانی لین،  یکی از بازیگران فاسد آمریکایی که در فیلم‌های پورنو بازی می‌کند، نسبت به اقدامات تروریست‌ها عکس‌العمل نشان داده و در گفتگو با شبکه فاکس گفته: من به تروریست‌ها پیشنهاد می‌کنم به جای اینکه برای رفتن به بهشت و رسیدن به حوری‌های بهشتی خود را میان افراد بی‌گناه منفجر کنند، من خودم را در اختیار آنها قرار میدهم تا هم آنها زنده بمانند و هم کمتر شاهد کشته شدن افراد بی‌گناه باشیم.

منبع : روزنامه جمهوری


[ شنبه 92/4/8 ] [ 11:22 عصر ] [ مهران گلی ] [ دلگویه های شما () ]

تصاویر منتشر شده جدید از رئیس جمهوری آمریکا نشان می*دهد، وی حین گفت*وگو در مورد مسائل بسیار مهم ملی و بین*المللی به راحتی و با آرامش خیال پاهایش را روی میز دفتر کارش می*گذارد و بسیار خونسرد است.

به گزارش ایسنا، به نوشته روزنامه دیلی میل، این تصاویر نشان می*دهد که باراک اوباما، رئیس جمهوری آمریکا در کمال خونسردی حین گفت*وگو در خصوص مسائل مهمی چون سیاست*های اقتصادی، تیراندازی*های نیوتاون، سیاست خارجی آمریکا در قبال مصر یا لیبی و یا بحث در خصوص کاهش بودجه، پاهایش را روی هم می*اندازد یا سرش را میان دو دستش می*گیرد.

یکی از این تصاویر نشان می*دهد که اوباما پاهایش را بر روی میز معروفی که ملکه ویکتوریا در سال 1880 میلادی به آمریکا و به عنوان حسن صداقت و دوستی میان دو کشور هدیه کرده بود، گذاشته است.

همچنین این تصاویر به وضوح نشان می*دهد در حالیکه مشاوران اوباما در مورد مسائل جدی و حساس مملکتی و جهانی با وی سخن می*گویند، رئیس جمهوری آمریکا بسیار آرام است و با آرامش با آن*ها حرف می*زند.


[ جمعه 92/2/13 ] [ 2:50 عصر ] [ مهران گلی ] [ دلگویه های شما () ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

<

شهدا شرمنده ایم شهرستان بجنورد

کانون منجی

هئیت حسین جان

آرشیو مطالب
امکانات وب


بازدید امروز: 633
بازدید دیروز: 947
کل بازدیدها: 2705784
Flag Counter