ابزار وبلاگ

شیطان پرستی - شهرستان بجنورد
سفارش تبلیغ
صبا ویژن

http://mehrangoli64.ParsiBlog.com
 
لینک های مفید
Online User

شیطان

 

همه ما شیطان را به عنوان موجودی می ‌شناسیم که پیوسته انسان را در زندگی وسوسه کرده و او را به تمایلات نفسانی و شهوات می‌کشاند. حال این تمایلات در برخی ضعیف‌تر و در برخی‌دیگر قوی‌تر است.
از نظر منطق قرآن کریم هم شیطان یکی از مخلوقات متمرد خداوند متعال است که به سبب معصیت، از درگاه رحمت الهی رانده شد و قسم یاد کرد که تا قیامت بندگان خدا را فریب دهد.
با این اوصاف، شکی نیست که ما پیوسته در معرض وسوسه‌های شیطانی هستیم. حال سوال اینجاست که برای جلوگیری از نفوذ و راهیابی شیطان به وجودمان و به زندگی دنیوی‌مان چه باید بکنیم.

*جلوگیری از نفوذ شیطان

اولین راه بستن نفوذ شیطان، اخلاص است.
مخلَص، یعنی کسی که خداوند او را پاک کرده باشد.
کلمه مخلصین به فتح لام، هشت بار در قرآن آمده است.
خداوند در سوره ص از زبان شیطان می‌فرماید: قالَ فَبِعِزَّتِکَ لَأُغْوِیَنَّهُمْ أَجْمَعینَ (82) إِلاَّ عِبادَکَ مِنْهُمُ الْمُخْلَصینَ (83)
ابلیس گفت: «به عزّتت سوگند، همه آنان را گمراه خواهم کرد مگر بندگان خالص تو را!»
در سوره مریم آیه 51 می‌فرماید: وَ اذْکُرْ فِی الْکِتابِ مُوسى‏ إِنَّهُ کانَ مُخْلَصاً وَ کانَ رَسُولاً نَبِیًّا؛‌ و در این کتاب (آسمانى) از موسى یاد کن، که او مخلص بود، و رسول و پیامبرى والا مقام.
همچنین در آیه 24 سوره یوسف، خداوند می‌فرماید: إِنَّهُ مِنْ عِبادِنَا الْمُخْلَصینَ؛ چرا که او از بندگان مخلص ما بود.
اما کلمه مخلص به کسر لام، به معنای کسی که اخلاص دارد، چهاربار در قرآن آمده و مخلصون یک بار و مخلصین هفت بار در قرآن به کار رفته است.
اخلاص یعنی این که عملی را که انسان انجام می‌دهد، فقط به خاطر خدا باشد، انگیزه‌های مادی و غیرمادی در آن دخالت نداشه باشد، تحقق اخلاص با تمرین کردن، نصیب انسان می‌شود. گفتن بسم‌الله در آغاز هر کار، زمینه خالص‌شدن آن را فراهم می‌کند و در حقیقت ارزش هرکاری به اخلاص و معرفت می‌باشد.
«توکل بر خداوند»
قرآن می‌فرماید: إِنَّهُ لَیْسَ لَهُ سُلْطانٌ عَلَى الَّذینَ آمَنُوا وَ عَلى‏ رَبِّهِمْ یَتَوَکَّلُونَ (سوره نحل ایه 99)؛ چرا که او، بر کسانى که ایمان دارند و بر پروردگارشان توکّل مى‏کنند، تسلّطى ندارد.
اما شیطان نسبت به کسانی از او تبعیت می‌کنند و گمراه هستند، تسلط دارد قرآن می‌فرماید: إِنَّ عِبادی لَیْسَ لَکَ عَلَیْهِمْ سُلْطانٌ إِلاَّ مَنِ اتَّبَعَکَ مِنَ الْغاوینَ (سوره حجر42) بر بندگانم تسلّط نخواهى یافت؛ مگر گمراهانى که از تو پیروى مى‏کنند.

*تو را در دره پرت می‌کنم!

علامه سید محمد حسین حسینی تهرانی در کتاب لب الالباب در سیر سلوک (صاحبان عقل)، نقل می‌کند: حاج امام قلی نخجوانی که استاد معارف مرحوم آقا سید حسین قاضی پدر مرحوم میرزا علی آقا قاضی‌(ره) بود و در نزد مرحوم آقا سید قریش قزوینی‌(ره) در اخلاقیات و معارف الهیه مراتب استکمال را طی می‌نمود، گفت:
پس از آن که به سن پیری رسیدم، دیدم با شیطان در بالای کوهی ایستاده‌ایم، من دست خود را بر محاسن گذارده و به او گفتم: مرا سن پیری و کهولت فرا گرفته،‌اگر ممکن است از من بگذر. شیطان گفت: این طرف را نگاه کن، وقتی نظر کردم دره‌ای بسیار عمیق دیدم که از شدت خوف و ترس عقل انسان مبهوت می‌ماند.
شیطان گفت: در دل من رحم و مروت و مهر و عطوفت قرار نگرفته اگر چنگال من بر تو گیر کند و دستم به تو رسد جای تو در ته این دره خواهد بود که تماشا می‌کنی و چنان تو را در آن سرنگون کنم که بند از بندت جدا شده و پیکرت قطعه قطعه شود.
حضرت‌علی‌(ع) فرمودند: مَنِ اعْتَصَمَ بِاللَّهِ لَمْ یَضُرَّهُ شَیْطَان، هرکس به خدا متوسل شود، شیطان به او ضرر نمی‌رساند. (تصنیف غررالحکم ودررالکلم)
اواخر عمر آیت الله کوهستانی (ره) بود که برای تجدید کارت معافیت تحصیلی، از مشهد به بهشهر آمدم. در این سفر ایشان بیمار بودند، ولی در بستر بیماری هم سیر و سلوک ویژه ای داشتند. از دیدنی ها و از شنیدنی های دنیا دور بود. در همان حال معنوی، درخواست نصیحت و پندی کردم، فرمود:
1- همراه با قرآن باشید و از قرآن جدا نشوید.

2- نماز شب را ترک نکنید.

3- نماز را اول وقت بخوانید.
آن مرد الهی بعد فرمود: مواظب شیطان باشید که برای فریب دادن هر انسانی آماده است. من عمری را سپری کرده ام دیگر وقتی برایم باقی نمانده است. و فقط منتظر صدایی هستم که مرا بخواند تا با کاروان آخرت همراه شوم. با این حال شیطان می خواهد مرا هم وسوسه کند. در این حال صدای گریه آن رادمرد پاک باخته بلند شد. مجله بشارت شماره 28- فروردین 1381- به نقل از (سید عنایت الله دریاباری)
در دعای حزین با زبان حال می‌خوانیم:
فَیَا غَوْثَاهْ ثُمَّ وَا غَوْثَاهْ بِکَ یَا اللَّهُ مِنْ هَوًى قَدْ غَلَبَنِی وَ مِنْ عَدُوٍّ اسْتَکْلَبَ عَلَی؛

«خدایا! کمکم کن، به دادم برس، از هوایى که بر من غالب شده!، از دشمنى که چون سگ بر من پارس مى‏کن. (عده الداعی و نجاح الساعی ص 206)
صدر المتالهین شیرازی در کتاب مفاتیح‌الغیب نقل کرده است، که مردی می‌گفت: از پروردگار خود در خواست کردم تا محل و مکان شیطان را در دل آدمی به او نشان بدهد، پس به وقت خوابیدن و استراحت کردن، در خواب مردی را دیدم که پیکر مانند بلور است، به طوری که درون او از بیرون دیده می‌شد خوب که به درون آن پیکر بلورین نگاه کردم، شیطان را دیدم که به صورت قورباغه‌ای با خرطومی باریک و دراز، بر روی شانه چپ او، میان گوش و دوشش نشسته، و خرطومش را از شانه چپ فرو برده و به قلب او رسانده، و او را وسوسه می‌کند در این وضع وقتی آن شخص در دل یاد خدا می‌کند و ذکر خدا را می‌گوید، آن قورباقه خود را عقب می‌شکد و می‌گریزد و این تجسم وجود شیطان و اثر ذکر و یاد خدا در قلب، روح و جسم آدم، و از طرفی غفلت از یاد خدا و دوری از ذکر خدا باعث وسوسه و نفوذ شیطان در انسان است.
بار پروردگارا به تو پناه می‌برم از این دشمن قسم خورده شیطان لعین.

*مادر شیطان‌ها را دیدم!

در انوار جزائری است که در سال قحطی، در مسجدی واعظی روی منبر بود و می‌گفت: کسی که بخواهد صدقه بدهد هفتاد شیطان به دستش می چسبند و نمی گذارند،صدقه بدهد.
مؤمنی پای منبر این سخنان را شنید تعجّب کنان به رفقایش گفت: صدقه دادن که این چیزها را ندارد، اینک من مقداری گندم درخانه دارم، می روم و برای فقرا به مسجد خواهم آورد و از جایش حرکت کرد. وقتی که به خانه رسید و زنش از قصدش آگاه شد. شروع به سرزنش او کرد که در این سال قحطی رعایت زن و بچّه و خودت را نمی کنی؟ شاید قحطی طولانی شد، آن وقت ما از گرسنگی بمیریم و… خلاصه به قدری او را وسوسه کرد که آن مرد مؤمن دست خالی به مسجد نزد رفقا برگشت. از او پرسیدند چه شد؟ هفتاد شیطانی که به دستت چسبیدند، را دیدی؟. پاسخ داد: من شیطان ها را ندیدم لکن مادرشیطان را دیدم که نگذاشت. انسان می خواهد در برابر شیاطین مقاومت کند اما شیطان به زبان زن یا رفیق و… مصلحت بینی می کند و نمی گذارد. (اخلاص وانفاق- دستغیب- ص155)
سه عملی که باعث چیره‌شدن شیطان بر انسان می‌شود
حضرت موسی علیه السلام در جایی نشسته بود، ناگاه ابلیس که کلاه رنگارنگی بر سر داشت نزد موسی علیه السلام آمد، وقتی که نزدیک شد کلاه خود را (به عنوان احترام) از سر برداشت و مؤدبانه نزد موسی علیه السلام ایستاد. حضرت موسی گفت: تو کیستی ؟ ابلیس جواب داد: ابلیس هستم. موسی (ع) پرسید: تو ابلیس هستی؟ خدا تو را از ما و دیگران دور گرداند. ابلیس گفت: من آمده ام به خاطر مقامی که در پیشگاه خدا داری بر تو سلام کنم. موسی پرسید: این کلاه چیست که بر سر داری ؟ ابلیس پاسخ داد: با (رنگها و زرق و برقهای) این کلاه، دل انسان ها را می‌ربایم. موسی پرسید: به من از گناهی خبر بده که اگر انسان آن را انجام دهد ، تو بر او پیروز می شوی و هر کجا که بخواهی افسار او را به آنجا می کشی. ابلیس گفت: «اِذا اَعجَبَتهُ نَفسُهُ ، وَاستَکثَرَ عَمَلَهُ، و صَغُرَ فِی عَینِهِ ذَنبُهُ؛
سه حالت گناه است که اگر انسان گرفتار آن شود، من بر او چیره می گردم،
1- هنگامی که او خودبین شود و از خودش خوشش آید

2- هنگامی که او عمل خود را بسیار بشمرد

3- هنگامی که گناه در نظرش کوچک گردد.

(الکافی ج 2ص 314)


[ شنبه 91/11/7 ] [ 8:37 صبح ] [ مهران گلی ] [ دلگویه های شما () ]

در همین نزدیکی فرقه‌ای تحت عنوان «شیطان‌پرستی» برخی از جوانان ایرانی را اغفال کرده است، این شاید زنگ خطری باشد تا مسئولان فرهنگی را از خواب غفلت بیدار کرده و آن‌ها را به سوی جهاد فرهنگی برای تبیین بیشتر عرفان اسلامی سوق دهد.

شیطان پرستبی در ایران


[ چهارشنبه 91/10/6 ] [ 1:43 عصر ] [ مهران گلی ] [ دلگویه های شما () ]

 

382c95a13d7a183a9d5bc5495aa665e1 عکس های عجیب از شیطان پرستان (+18)

عکس هایی بسیار ترسناک از شیطان پرستان در ادامه مطلب

 

92898c90b9ceb4cd79e26a48c8866fbb عکس های عجیب از شیطان پرستان (+18)

520869fa495f374da7b823e20f5c451c عکس های عجیب از شیطان پرستان (+18)

9b2f934298eb14d1382e9afece958cb8 عکس های عجیب از شیطان پرستان (+18)

3e16f54c104a4e1132aadf43a7b82ec8 عکس های عجیب از شیطان پرستان (+18)


[ پنج شنبه 91/9/23 ] [ 6:10 عصر ] [ مهران گلی ] [ دلگویه های شما () ]

رسا: آیت الله جوادی آملی امروز در جمع علما و روحانیون حوزه علمیه به ادامه تفسیر سوره مبارکه شعراء در مسجد اعظم قم پرداخت و گفت: چون سوره مبارکه شعراء در مکه نازل شده و عده زیادی مخصوصا صنادید قریش کارشکنی و دهن کجی می کردند و رسول خدا صلی الله علیه و آله نگران بود که چرا ایمان نمی آورند، خدای متعال قصص فراوانی را برای تسلی حضرت و هشدار به مردم نازل کرد.

این استاد تفسیر حوزه علمیه با اشاره با قصه حضرت لوط علیه السلام گفت: آن حضرت با اینکه با ایشان هم قبیله نبود اما مدت مدیدی در می انشان زندگی کرده بود و برادر انسانی و اجتماعی ایشان محسوب می شد.

وی ادامه داد: بنا به فرمایش حضرت امام رضا علیه السلام «کلما احدث العباد من الذنوب ما لم یکونوا یعلمون احدث الله لهم من البلاء ما لم یکونوا یعرفون»، اگر جامعه ای گناه جدیدی انجام داد عذاب جدیدی خواهد دید. مشکلاتی مثل ایدز و مانند آن اصلا سابقه نداشته است نه اینکه بوده ولی درمانش را نمی دانستند.   همان طور که حوادث عالم در انسان مؤثر است،   اعمال انسان نیز در عالم و در حوادث آن مؤثر است.

این استاد عالی حوزه علمیه قم با اشاره به آیه شریفه «ولو أن أهل القری أمنوا واتقوا لفتحنا علیهم برکات من السماء والأرض» خاطرنشان کرد: اگر مردم عمل صالح داشته باشند،  بیراهه نروند و راه کسی را نبندند، خدای متعال باران به موقع و برکات زمین و آسمان را فرو می فرستد. امام سجاد علیه السلام در دعاهای نورانی صحیفه سجادیه به خدای متعال عرض می کند خدایا زمستان ما را زمستان و تابستان ما را تابستان قرار بده.

آیت الله جوادی آملی با اشاره به عمل شنیع قوم لوط گفت: حضرت لوط علیه السلام به قوم خود فرمود گناهی می کنید که هیچ سابقه ای در عوالم ندارد. نه عالم حیوان، نه جن و نه انسان. نه پرندگان این کار را می کنند و نه درندگان. این کار از هیچ سگ و خوکی سر نمی زند. طبق فرمایش قرآن کریم کسانی که این کار را در مجلسشان هم به تصویب می رسانند از حیوان هم پست تر هستند.

وی افزود: انسان مثل فرشته نیست که شخصش بماند بلکه باید نوع او باقی بماند. خداوند متعال هم ازدواج را راهی برای بقای نسل انسان قرار داده و لذت هم در آن قرار داده تا آدمی به آن رغبت کند.   همان طور که در غذا خوردن لذت قرار داده و این لذت را به عنوان مزد مقرر فرموده است. البته   همان طور که غذا خوردن لازم است و باید به اندازه معقول باشد، نکاح هم لازم است و باید به اندازه معقول صورت پذیرد.

آیت الله جوادی آملی گفت: بیشتر بیماری ها از پرخوری و بدخوری است. این کار طبق روایات باعث حمق می شود. انسان پرخور،   محقق و عاقل و خردمند نخواهد شد. انسان باید بدون اشت ها غذا نخورد و قبل از سیری هم دست از غذا بکشد تا جا برای فکر باقی بماند. اگر حکیم یا فقیهی را به جمع آوری زباله مجبور کنیم انجام می دهد ولی او کار مهمتری و توان بیشتری دارد. روح انسان هم خلق شده تا خلیفه الهی و عالم باشد و نباید فقط او را درگیر خوراک کرد.

این استاد عالی حوزه علمیه قم با اشاره به زندگی حیوانی در غرب خاطر نشان کرد: قرآنکه کتاب ادب است به این ها می گوید از حیوان پست تر هستند. این قرآن و روایات و حرم است که ما را آدم کرده است. درست است که از نظر صنعت مثل غرب نیستیم اما آن ها که از نظر صنعت پیشرفت کرده اند ولی از معارف بی بهره اند، قرآن می فرماید زندگی پست تر از حیوان دارند. سگ و خوک هم این عمل شنیع را انجام نمی دهند که این ها در مجلسشان آن را مصوب می کنند.


[ پنج شنبه 91/9/23 ] [ 5:30 عصر ] [ مهران گلی ] [ دلگویه های شما () ]

استفاده از نمادهای فراماسونری در سریال قهوه تلخ
تصویر سیامک انصاری که در حال نشان دادن نظام درجه 3 ماسونیست
1294342509 9cb76b1b0bef2731c3021b05d1a83d16
مستشارالملک نقش یک فراماسون را بازی میکند که در پی به قدرت رساندن بلوتوث است همان که قرار است ایران را نجات دهد و آن ماسون کسی نیست جز محمد علی فروغی. که آنان تشابه چهره ی بسیاری نیز دارند و البته لپ تاپ مستشارالملک نیز نماد پیش بینی های اجنه برای یک ماسون 33 درجه است که آنان برای پیش بینی آینده از علم اجنه استفاده میکنند.
ght040003
در پلان های متعدد این سریال کاراکتر بلوتوث مدام دست راست خود را به بالا میبرد که بسیار بسیار اتفاقی با یاد واره جرج واشنگتن (ماسون اعظم که دارای نشان 33 ماسونی بود ) در آمریکا تقارن دارد
Ghahvemason0007
Ghahvemason0008
مسیح ترسیم شده توسط غربی ها، بلوتوث، و بز بافومت . هرسه در حال نشان دادن علامت بافومت
ght040011
موهای داموس که به شکل یهودی ها ترسیم شده
ght040006
دقیقا شخصیت داموس الملک در حال بازی کردن نقش نوسترا داموس است نوستر آقاخان داموس الملک شما را به یاد پیش بینی های مایکل دی نوسترا داموس نمی اندازد
ght040004
این نوع دست دادن نازخاتون وگل خاله برای شما یاد اور دست دادن ماسونها نیست؟
ght040010
ght040018
این علامت با دو دست نشان فراماسونری نیست
ght040012


[ یکشنبه 91/9/12 ] [ 7:45 عصر ] [ مهران گلی ] [ دلگویه های شما () ]

پوستر دیگر از آقای علی وزیریان است که در کارهای خود از نمادهای فراماسونری استفاده کرده است.
Geld992
Khoda Nazdik ast2
Final RT Poster2010
KOODAKAN


[ یکشنبه 91/9/12 ] [ 7:43 عصر ] [ مهران گلی ] [ دلگویه های شما () ]


اقدام عجیب موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (ره)!
IMAGE634409666706954211


[ یکشنبه 91/9/12 ] [ 7:42 عصر ] [ مهران گلی ] [ دلگویه های شما () ]

نماد فراماسونری به قرآن هم رسید
قرآنی توسط انتشارات دارالعلم قم در سال 1389 منتشر شده است که طرح روی جلد آن شبیه ستاره داوود است!
این قرآن که در چاپخانهی شرکت چاپ قدس منتشر شده است اخیراً نیز تعدادی از آن توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به دانشگاه تهران اهدا شده است.

13878 982[ یکشنبه 91/9/12 ] [ 7:42 عصر ] [ مهران گلی ] [ دلگویه های شما () ]

یک خانه با طراحی مانند لژ های ماسونی در شهر نمک آبرود !
namakabmason5 vavp
این هم عکسی از یک لژ ماسونی که خانه فوق براین اساس طراحی شده است:
lozhmason vavp


ساختمان خط 2 تله کابین نمک آبرود !
namakabmason2 vavp


[ یکشنبه 91/9/12 ] [ 7:41 عصر ] [ مهران گلی ] [ دلگویه های شما () ]

پارک در مشهد مقدس!
77669af68dbc


[ یکشنبه 91/9/12 ] [ 7:41 عصر ] [ مهران گلی ] [ دلگویه های شما () ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

<

شهدا شرمنده ایم شهرستان بجنورد

کانون منجی

هئیت حسین جان

آرشیو مطالب
امکانات وب


بازدید امروز: 590
بازدید دیروز: 947
کل بازدیدها: 2705741
Flag Counter